Ніратомір - за овочами з приладом

Ніратомір - за овочами з приладом

Чим небезпечні нітрати

 

Одними з найбільш небезпечних хімічних речовин вважаються нітрати. При потраплянні в людський організм, вони здатні нанести йому серйозної шкоди. Фермери використовують нітрати для підвищення врожаю. Нітрати в овочах і фруктах з цієї причини, перевищують допустиму норму. Отруєння нітратами, хронічні хвороби, розлади очікують на тих, хто зловживає їжею з підвищеною концентрацією цієї хімічної речовини.

Не так давно визначити кількість нітратів було складно і дорого. Тепер є альтернатива - нітрат тестер. Нітратомір легко поміщається в сумці, тест на нітрати в фруктах, овочах і воді точний. Прилад оцінює також кислотність грунту.

 

Прилад для вимірювання нітратів. Розбір польотів

 

Нітратомір купити не проблема. Хоча не так давно, для визначення рівня нітратів доводилося докласти чимало зусиль і грошей. Тепер портативні прилади для вимірювання нітратів дозволять за пару секунд дізнатися, чи корисні продукти. Нітрат тестер допоможе попередити отруєння нітратами - ну чим не краса?

Нітрат тестер дозиметр виконує одразу 2 функції:

 

  1. 1. Визначає рівень нітратів в продуктах
  2. 2. Перевіряє рівень радіаційного фону

 

Прилад дозволить дізнатися наскільки екологічно чистий той чи інший продукт і виявити шкідливі речовини в їжі. Ми пропонуємо купити нітратоміри в інтернет магазині ЖЖУК. Це незамінний прилад для сімей з маленькими дітьми і просто тих, хто стежить за здоров'ям.

Ще одна перевага, яке пропонує нітрат тестер - ціна. Заплативши 1 раз, ви забезпечите безпеку своєї їжі надовго.

 

Вимірювач нітратів. Як користуватися

 

Дозиметр нітратомір - це компактний прилад для вимірювання рівня нітратів в продуктах. Користуватися ним нескладно. У нижній частині нітрат тестера вбудований спеціальний зонд, яким проколюється продукт.

Оскільки кожен продукт містить певну норму нітратів, в нітратомір вбудована карта пам'яті. На карту записані дані, які відповідають державним санітарним нормам. Користуватися нітрат тестером легко: на дисплеї вибирається продукт, в їжу вставляється зонд і на екран виводяться дані з рівнем вмісту нітратів. Вимірювач нітратів показує точну кількість нітратів у продукті в міліграмах на 1 кілограм.

Про придатність продуктів оповіщає і світлодіодний індикатор, що працює за принципом світлофора.

Кольори означають:

 

  1. 1. Червоний - кількість нітратів перевищує дозволену. Їсти такий продукт заборонено.
  2. 2. Жовтий - рівень нітратів в їжі злегка перевищено. Вживати в їжу не рекомендується.
  3. 3. Зелений - показники в нормі. Їжа небезпеки не представляє.

 

Управляти нітратоміром легко: включити нітрат тестер, вибрати зі списку потрібний продукт, вставити в нього зонд і отримати інформацію про нітрати.

Деякі думають, вартість приладу перебільшена і він не вартий своїх коштів. Нітратомір, ціна на який і справді «кусається», скоро окупить себе. Адже немає нічого важливішого свого здоров'я і здоров'я сім'ї!