«Одягаємо» планшет, або які бувають чохли для цього гаджета

«Одягаємо» планшет, або які бувають чохли для цього гаджета

Планшетні комп'ютери зайняли важливе місце серед улюблених гаджетів більшості любителів техніки. Важко уявити, але ще 10 років тому про такий вид комп'ютерів ніхто не чув. Зараз планшети для багатьох замінили традиційні ПК, а все завдяки компактності, універсальності і автономності.

Планшетні комп'ютери використовують не тільки для роботи, але і для розваг або навчання. І, якщо брендові моделі може дозволити собі не кожен, то прості планшети з невеликою діагоналлю є у кожного третього. Скільки б не коштувала ваша конкретна модель, в інтернет-магазині ЖЖУК вона купувалася не на місяць чи тиждень, а на тривалий час активного використання. Так що рано чи пізно кожен власник цього популярного гаджета починає замислюватися про хороший захист свого пристрою і приходить час купувати чохол або бампер для планшета.

Чохол допоможе захистити ваш девайс від зовнішнього впливу – пилу, грязі, механічних пошкоджень, а разом із захисною плівкою збереже новий вигляд планшета на тривалий час. Захисний кейс крім іншого, стане стильною прикрасою гаджета, благо моделей на ринку достатньо. Чохли і бампери для будь-яких планшетів ви можете придбати в інтернет-магазині ЖЖУК.

Всього є кілька видів чохлів для планшетних комп'ютерів. Найпопулярніший з них – чохол-книжка. Такі чохли не тільки захищають пристрій зі всіх сторін, але і виконують роль своєрідної підставки завдяки відкидний кришці. Це зручно тим, що можна друкувати текст або дивитися відео без будь-яких труднощів. Чохол-книжка може бути як універсальним, так і персональним для конкретної моделі планшета.

Все більшу популярність отримують чохли-трансформери для планшетів. Ці аксесуари зроблені так, що використовувати планшет можна не тільки в альбомній, але і в книжній орієнтації. Такий ефект досягається завдяки спеціальному механізму в задній частині чохла. Механізм дозволяє складати аксесуар в підставку для повноцінної роботи з планшетом або відкривати чохол як книгу для простих дій. Планшет у такому разі надійно утримується в чохлі з допомогою спеціальних гумок.

Найпоширенішим став такий вид чохлів для планшетів, як чохол-кишеня. По суті, такі чохли стали продовженням «кишень» для перших мобільних телефонів з різницею в розмірі, матеріалах і стилі. Подібний чохол виглядає як звичайний кишеня з якого планшет витягується за допомогою спеціальної шлейки. Однак перш ніж купити такий аксесуар в інтернет-магазині ЖЖУК слід поклеїти на гаджет захисну плівку.

Чохли-накладки для планшетів з силікону або пластику теж не пасуть задніх і зустрічаються досить часто. Ці чохли відмінно захищають корпус пристрою, залишаючи вільним доступ до дисплею, так що для захисту останнього без захисної плівки не обійтися. Такі чохли надійно захищають планшет від механічних пошкоджень, при цьому, існує величезна кількість кольорів і матеріалів накладок, які можна часто змінювати. Крім того, ви можете придбати як універсальну модель, так і чохол-накладку для конкретного планшета.

До всієї різноманітності чохлів для планшетів додалася ще й категорія сумочок. Сумки дещо відрізняються від чохла-кишені, їх можна носити не тільки на руці, а також на шиї або на поясі. Такі чохли виготовляють з різних матеріалів, серед яких натуральна шкіра, замша, інші тканини. Чохол-сумку зручно використовувати для окремого носіння планшета, наприклад, коли в сумці вже немає місця.

Бампери для планшетів створені спеціально для захисту корпусу пристрою, залишаючи відкритими екран та задню кришку. Бампери краще всього використовувати в комплекті з захисною плівкою, але поклеїти її варто не тільки на дисплей, але і на задню панель планшета (якщо у вас iPod). Крім того, бампер розроблений так, що трохи виступає за межі планшета, забезпечуючи додатковий захист при падінні. Для створення бамперів використовують такі матеріали, як пластик, силікон або метал.

Окремо варто виділити такий вид чохлів, як чохли для екстремальної захисту. Ці аксесуари виготовляють спеціально для того, щоб захистити планшет від агресивного впливу навколишнього середовища. Такі чохли зручно використовувати, якщо на планшеті часто грає дитина. Також під час активного відпочинку, не зайвим буде надати гаджету додатковий захист.
Якщо у вас є дитина і він любити грати з планшетом, варто подбати про належне чохлі, адже діти мало турбуються про збереження гаджета і запросто можуть його впустити і не тільки на підлогу, але і, наприклад, у воду. 100-відсотковий захист забезпечать спеціальні чохли, так що турбуватися про стан свого планшета після дитячих ігор не варто. Крім збереження вашого планшета ви отримаєте стильну прикрасу планшета. Крім того, є можливість придбати в інтернет-магазині ЖЖУК один з цікавих «дитячих» чохлів, які зроблені в яскравих кольорах і незвичайних формах.
Активні люди, можуть «одягнути» свій гаджет в спеціальні чохли екстремальної захисту. Яскравим прикладом надійних моделей стали виробники Otterbox, M-Edge Super Shell або Griffin. Турботи про збереження планшета в поході, на пробіжці або спортзалі вже в минулому. А все завдяки цим міцним чохлам.

Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує купити чохли для планшета різних видів, кольорової гами та матеріалів.