Звільняємо руки за допомогою Bluetooth-гарнітури

Звільняємо руки за допомогою Bluetooth-гарнітури

З популяризацією сучасних гаджетів, користувачі постійно шукають способи максимально спростити користування ними. І справа не тільки в стилусах, автомобільних утримувачах і хороших навушниках, вести розмови, тримаючи слухавку біля вуха теж не завжди зручно. З метою спростити цю задачу і звільнити руки тих, хто часто розмовляє по телефону, були створені Bluetooth-гарнітури.
Бездротові гарнітури в інтернет-магазині ЖЖУК стали «спадкоємцями» дротяних гарнітур, які з'явилися майже відразу після перших телефонів. Головним завданням гарнітур стала можливість звільняти руки користувача під час розмов, від чого ці аксесуари отримали назву hands free або «вільні руки».
Bluetooth-гарнітури користуються великим попитом, особливо у водіїв будь-якого виду транспорту. Такий успіх в нашій країні зокрема, зумовлений тим, що за розмови по мобільному телефону під час їзди водіям нараховують штраф. Крім цього, гарнітури використовують при виконанні будь-якої іншої роботи, будь то заняття в тренажерному залі, рибалка або туристичний похід.
Сучасні моделі Bluetooth-гарнітур часто мають вигляд навушників, що дуже зручно для меломанів. Гарнітури синхронізуються з мобільним пристроєм з Bluetooth, і не вимагають проводів, так що багато користувачів вже оцінили цю перевагу.
Бездротові гарнітури умовно можна розділити на 3 основні категорії:
- традиційна Bluetooth-гарнітура
- стереогарнітура
- мікронавушники
Крім цього, якість цього аксесуара визначає два основних показника: час автономної роботи і радіус дії. У першому випадку, автономна робота залежить від ємності акумулятора, а радіус дії залежить від самого стандарту Bluetooth. Зазвичай радіус складає 10 метрів, чого більш ніж достатньо для гарнітури.
Bluetooth-гарнітури в інтернет-магазині ЖЖУК мають ряд функцій. Кількість конкретних можливостей гарнітури залежить від її розміру, цінової категорії і задумки виробника:


1. Відповідь на дзвінок, відхилення виклику і його завершення. Така можливість є навіть у найпростіших моделей. Зазвичай, бюджетні гарнітури мають лише ці функції.
2. Швидкий набір останнього номера зі списку дзвінків.
3. Голосовий набір номера і голосове управління.
4. Конференцзв'язок: можливість утримувати, перемикати і комбінувати виклики.
5. Підсвічування різних кольорів в залежності від режиму роботи.
6. Відтворення MP3 (для стереогарнітур).
7. Вмикання/вимикання мікрофона, регулювання гучності динаміка, автоматичне налаштування гучності в залежності від рівня шуму.
8. Можливість одночасного підключення гарнітури до кількох телефонів і прийому дзвінків з будь-якого з них.
9. Можливість зарядки гарнітури через USB-порт, що дуже корисно, так як більшість користувачів воліють це робити саме таким способом.


Крім цих корисних функцій, Bluetooth-гарнітури можуть володіти і іншими можливостями, і тут все залежить від виробника.

В інтернет-магазині ЖЖУК ви зможете підібрати одну з безлічі моделей традиційних Bluetooth гарнітур і стереогарнітур.
Стереогарнітура стане вдалим придбанням для меломанів, які, тим не менш, часто розмовляють по мобільному. Більшість моделей гаджетів, які мають Bluetooth, працюють з стереогарнітурами, однак перевірити інструкцію не завадить. Перш, ніж зважитися на покупку таких навушників в інтернет-магазині ЖЖУК, варто порівняти їх з дротяними варіантами, і якщо ви остаточно переконалися в тому, що така гарнітура вам потрібна, сміливо купуйте її. Ну а для тих, хто планує використовувати гарнітуру тільки для розмов, рекомендуємо придивитися до традиційних гарнітурів з одним навушником.
Моногарнітура - найпопулярніший варіант серед усіх видів бездротових гарнітур. Вона є саме тим пристроєм, що зайняті люди носять, не знімаючи цілий день. Такі моделі зручні у використанні, а якісний варіант ви навіть не будете відчувати у вусі.
Є кілька різновидів Bluetooth гарнітур з одним навушником:


1. Накладні, які кріпляться до вуха спеціальною скобою-завушиною.
2. Вставні з плоским навушником
3. Вакуумні
4. Завушні


Кожен з цих видів ви знайдете в інтернет-магазині ЖЖУК і всі вони по-своєму цікаві і зручні. Вибирати той чи інший вид гарнітур варто, виходячи з того, в яких випадках ви плануєте застосовувати їх, а також, керуючись своїми особистими уподобаннями.