Корисні аксесуари – столики та підставки для ноутбуків

Корисні аксесуари – столики та підставки для ноутбуків

Сучасні ноутбуки по своїй потужності нітрохи не поступаються стаціонарним ПК. Навіть найпростіший лептоп повністю задовольняє вимоги звичайного користувача, що вже говорити про просунуті моделі! При всьому цьому ноутбуки давно вже не коштують великих грошей і їх покупка не несе загрози сімейному бюджету, на відміну від стаціонарних установок.
Купуючи ноутбук, користувач рідко обмежується тільки гаджетом, доповнюючи його мишкою, сумкою. В даному випадку не зайвим буде придбати підставку або столик для ноутбука, які дозволять з комфортом використовувати свій гаджет навіть лежачи вдома на дивані.
Комфортний відпочинок потрібен кожному, тому якщо ви звикли у вільний час розважатися за ноутбуком, без підставки або столика просто не обійтися. Підставка виконує 2 функції: охолодження комп'ютера і зручність користування ноутбуком за межами робочого місця. Крім того більшість підставок оснащені портами USB, які будуть дуже корисні для власників ноутбуків з невеликою кількістю цих роз'ємів.
Підставка або столик для ноутбука в інтернет-магазині ЖЖУК дозволяє комфортно розташовуватися на дивані або в кріслі, не відриваючись від улюбленої гри, фільму або роботи. Особливо це сподобається тим, хто цілий день сидить в офісі і вдома хоче "витягнути ноги" в прямому сенсі цього слова. Столик дозволить встановити комп'ютер так, щоб користувач з комфортом дивився в дисплей і міг при необхідності легко набрати потрібний текст на клавіатурі.
Для чого потрібна підставка для ноутбука? В першу чергу, тому, що вона забезпечує охолодження «заліза», особливо коли електроніка розташовується на ліжку і постіль закриває отвори для відводу повітря. Підставка, як і столик залишить "повітропровід" відкритим, і вбереже ноутбук від перегріву і накопичення пилу в електроніці.
По-друге, виробники аксесуарів пропонують незвичайні рішення, зроблені з абсолютно різних матеріалів – від бюджетного пластику до преміального металу. Столики для ноутбука в інтернет-магазині ЖЖУК не тільки підходять для розміщення техніки, але й оснащені відсіками для склянок, їжі, а часто і для мишки, додаткової клавіатури. Дизайнери пішли ще далі і тепер кожному користувачеві доступні столики з підсвічуванням – працюйте зі світлом і не заважайте іншим.
Так що можна сміливо сказати, що сьогодні користувач легко підбере столик або підставку для ноутбука, який відповідає будь-яким запитам. Виробники швидко підлаштовуються під віяння моди, так що знайти підставку за смаком не складе труднощів, а інтернет-магазин ЖЖУК вам у цьому допоможе.

 

Фото