Портативні комп'ютери – ноутбуки

Портативні комп'ютери – ноутбуки

Кожна дитина знає, що ноутбук - це портативний комп'ютер. Ноутбуки в інтернет-магазині ЖЖУК працюють від власного акумулятора і мережевого адаптера.
 
На сьогодні користувачі частіше вирішують купити ноутбук як альтернативу стаціонарному комп'ютеру. Компактний розмір і вага цього продукту поряд з повною функціональністю зробили його популярним і затребуваним. А якщо враховувати нешкідливий плоский РК-дисплей, «начинку» сучасних ноутбуків, стає зрозуміло. Користувачі віддають перевагу ноутбукам з діагоналлю екрана 13-15 дюймів. Інші розміри популярні менше, але ігрові ноутбуки передбачають діагональ мінімум 15,6 дюйма.
 
Якість зображення залежить від матриці екрана, наприклад TFT, DSTN та інше. Кращу якість картинки забезпечить технологія TFT. TFT пропонує користувачам високі показники картинки:
 
  • 1. контрастність
  • 2. різкість
  • 3. чіткість
 
Пасивна матриця або DSTN забезпечить картинку, але переглядати інформацію на екрані можна тільки під одним кутом, з боку користувача. Ноутбуки з технологій DSTN коштують дешевше.
 
 

Навіщо потрібен ноутбук

 
 
В першу чергу тому, що ви отримуєте шанс користуватися ПК де завгодно і коли завгодно. Мобільність ноутбука, купленого в інтернет-магазині ЖЖУК корисна. Навіть якщо в планах немає наміру використовувати техніку за межами будинку, ви з легкістю переміститеся з робочого місця на ліжко і навпаки. Або у вечірній час, коли близькі відпочивають, ви підете на кухню працювати, не заважаючи іншим. Так що ноутбук - корисний і мобільний пристрій. З ним ви на зв'язку завжди і з цим погодяться власники такого типу комп'ютерів.
Не можна не погодитись з тим фактом, що ноутбук економить місце в кімнаті. Традиційний стаціонарний комп'ютер в повній комплектації займає півкімнати, ноутбук ж непомітний. Йому комфортно на полиці, кріслі або на підлозі. Компанії переводять персонал на ноутбуки: і менеджерів, і програмістів.
 
Ноутбук, ціна на який адекватна затребуваний і популярний. Так, ноутбук не коштує копійки, але ПК без примочок має прийнятну ціну. Ну, а якщо ви купуєте потужну і функціональну модель, ціна не перевищить вартість повноцінного комп'ютера.
 
 

Чому варто купити ноутбук?

 
 
Серед причин варто виділити функціональність. Портативний ПК за цим показником нічим не поступається стаціонарному, і неважливо стосується це робочих додатків чи  ігор. До ноутбука ви легко підключите потрібний зовнішній пристрій, з установкою драйверів проблем так само не виникне. Якщо ж роз'ємів USB не вистачає, ноутбук поєднується з USB-хабом, здатним збільшити кількість цих портів. Просунуті користувачі додають комп'ютеру потужності, збільшуючи обсяг оперативної пам'яті, ставлячи більш потужний процесор і так далі. Це саме можна сказати про інтернет - ноутбуки оснащені портом Ethernet для підключення кабелю, функціонал для підключення GPRS-модему, адаптера.
Ще недавно, меломани та геймери виставляли серйозні претензії до ноутбуків. Причина - користувачі стикалися з труднощами при установці звукових або графічних рішень. Тепер ці складності позаду - сучасні ноутбуки нічим не гірші, ніж стаціонарні ПК.
 
Наостанок, відзначимо ще одну причину, чому купити ноутбук в інтернет-магазині ЖЖУК стане кращим рішенням - престиж. Люди вважають, що ноутбук додає їм статусу, солідності, символізує фінансовий успіх.
Як би там не було, ноутбуки сьогодні - це не розкіш, а необхідність, адже кожна людина користується гаджетами та інтернетом і без ноутбуків не обійтися.