Стилус - надійний помічник при роботі з ємнісними екранами

Стилус - надійний помічник при роботі з ємнісними екранами

Кожен користувач смартфона або планшета, знає про всі переваги стилусів. Девайс має вигляд ручки і використовується для написання текстів, малювання або серфінгу в інтернеті. Головною функцією стилуса стало досягнення максимальної зручності роботи з сенсорними екранами. І, якщо в перших моделях смартфонів з резистивним типом екрану примудрялися використовувати зубочистки та інші підручні засоби, то сучасні моделі з їх ємнісними екранами цього не дозволяють.
З розвитком технологій, екрани стали набагато простішими в управлінні, проте популярність стилусів від цього меншою не стала. Правда, для нових типів екрану стилуси старого зразка не принесуть багато користі, але розробники встигли подбати про це, створивши пристрої максимально схожі по своїй дії на дотик пальців.
Крім того, багато хто звик все робити дотиком, однак при мінусовій температурі це робити дуже незручно, так як на замерзлі пальці або рукавички дисплей просто не реагує. Великі обсяги роботи, різні складні програми теж вимагають стилуса, який значно прискорює процес. Більш того, сучасні планшети і смартфони з великою діагоналлю екрану роблять стилус просто незамінним.
Виробники мобільних гаджетів часто створюють стилуси, призначені спеціально для конкретної моделі. Однак якщо ви користуєтеся кількома гаджетами з сенсорним екраном, краще обирати універсальний аксесуар.
Матеріал, з якого виготовляється стилус, може бути різним: струмопровідні волокна, гума, губка, пластик. Найбільшою популярністю користуються перші три види. Гумовий має високу міцність, при цьому він м'який, довговічний і не шкодить екрану. Стилуси з струмопровідних волокон дуже точні і коштують зовсім недорого. Губка на кінчику ручки, крім своєї точності може похвалитися безперебійною роботою в будь-якому температурному режимі. Однак у неї є один суттєвий недолік - недовговічність.
Крім матеріалу, з якого виготовляються стилуси, вони відрізняються між собою формою, товщиною наконечника. Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує користувачам аксесуари різних форм. Стилуси представлені у вигляді цікавих брелоків - ручки, флешки, медіатори, кулі та інше. Кожен з них робить користування гаджетом максимально зручним незалежно від того, працюєте ви або просто переглядаєте інтернет-сторінки.
Завдяки використанню стилуса ви не тільки забезпечуєте собі комфорт при роботі з планшетом або мобільним телефоном, але і продовжуєте час нормальної роботи дисплея. На пальцях завжди є частинки пилу або жиру, а це негативно впливає на екран. Крім того, площа торкання стилусом дисплею значно менша, що також сприяє довговічності пристроїв.