Послуги від ЖЖУКа – прокачай свій гаджет

Послуги від ЖЖУКа – прокачай свій гаджет

Як часто ми, юзаючи сучасні гаджети не використовуємо їх на «повну», обмежуючись лише 30-40 відсотками від загальної потужності? Причина проста і банальна: ми просто не знаємо як або не можемо знайти час для налаштування всіх потрібних програм та налагодження кожної корисної функції.
До недавнього часу, адже для установки кожного пакету послуг клієнту достатньо звернутися в будь-який з магазинів роздрібної мережі ЖЖУК і замовити послугу у фахівця! В процесі часто виникали труднощі, адже в поспіху ми не завжди звертаємо увагу на деталі і в підсумку виявляється, що немає потрібних програм на смартфоні, та й кілька ігор зовсім не були в зайвими. Усього цього можна уникнути, замовивши в інтернет-магазині ЖЖУК разом з гаджетом і пакет послуг. У вас є можливість детально розібратися, що пропонує кожен з них і підібрати цікаві послуги для вас.ЖЖУК пропонує наступні послуги:1. Встановлення програм, пакет “Ігровий Базовий“

(Установка 10 цікавих ігор на ваш смартфон)

2. Встановлення програм, пакет “Ігровий Прокачаний“

(Установка 20 цікавих ігор на ваш смартфон)

3. Встановлення програм, пакет “Просунутий Ігровий “

(Установка 30 цікавих ігор на ваш смартфон)

4. Встановлення програм, пакет "Стандарт"

(Установка стандартного набору програм для налаштування смартфона. 20 програм*)

5. Встановлення програм, пакет "Стандарт +"

(Установка стандартного набору програм для налаштування смартфона. 20 програм* + ігри)

6. Встановлення програм, пакет "Преміум"

(Установка стандартного набору програм для налаштування смартфона. 40 програм*)

7. Встановлення програм, пакет "Преміум +"

(Установка стандартного набору програм для інтернету, камери, мультимедіа. 40 програм* + ігри)

8. Встановлення програм, пакет "VIP"

(Установка стандартного набору програм для інтернету, камери, мультимедіа. 60 програм*)

9. Встановлення програм, пакет "VIP +"

(Установка стандартного набору програм для інтернету, камери, мультимедіа. 60 програм* + ігри)

10. Комплексний пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО СУПЕР"

(Установка програм, пакетів "VIP" і “Ігровий Базовий“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус і стартові установки)

11. Комплексний пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО МЕГА"

(Установка пакетів "VIP" і “Ігровий Прокачаний“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус і стартові налаштування + інтернет)

12. Комплексний пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО ЧУМОВОЙ"

(Установка пакетів "VIP" і “Ігровий Прокачаний“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус і стартові налаштування + інтернет, навігація)

13.  Комплексний пакет послуг "Максимальний СУПЕР"

(Установка пакетів "VIP" і “Ігровий Базовий“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус Dr.WEB і стартові налаштування + інтернет, навігація. Гарантія на послуги – 3 місяці. Безкоштовна консультація протягом гарантійного терміну гаджета)

14. Комплексний пакет послуг "Максимальний МЕГА"

(Установка пакетів "VIP" і “Ігровий Прокачаний“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус Dr.WEB і стартові налаштування + інтернет, навігація. Гарантія на послуги – 6 місяців. Безкоштовна консультація протягом гарантійного терміну гаджета)

15. Комплексний пакет послуг "Максимальний ЧУМОВОЙ"

(Установка пакетів "VIP" і “Ігровий Прокачаний“. Обрізка сім-карти, наклейка захисної плівки, копіювання контактів, антивірус Dr.WEB і стартові налаштування + інтернет, навігація. Гарантія на послуги – 12 місяців. Безкоштовна консультація протягом гарантійного терміну гаджета, Оновлення всіх програм 2 рази)


* - кількість програм може змінюватись.


Кожен з цих пакетів допоможе розширити можливості вашого гаджета, отримати доступ до найсвіжіших і націкавіших ігор, програм та додатків.
Крім стандартного наповнення, пакети послуг включають в себе налаштування пакету програм або вибірково окремої програми. Все залежить від того, як ви використовуєте свій мобільний пристрій. Фахівці проведуть якісне налаштування гаджетів практично з будь-якою операційною системою, зокрема Android, iOS.
В послуги входить налаштування стандартних і додаткових функцій смартфона: WAP / MMS / GPRS-Internet, стартові налаштування нового смартфона або оновлення функцій більш старого пристрою.
І це не кажучи про програми для спілкування (електронна пошта, Skype, Viber), GPS - навігатор, антивірус, обрізання сім-карти, наклейка захисної плівки. Загалом, продовжувати всі переваги пакетів послуг можна нескінченно довго.

Звертаємо вашу увагу, що всі пакети послуг і установка програм надаються користувачеві на добровільній основі. Ви платите тільки за те, що обираєте самі.  Інтернет-магазин ЖЖУК працює для своїх клієнтів. Ми зробили все, щоб процес використання гаджета був для вас максимально комфортним.