Види захисних плівок для планшетів

Види захисних плівок для планшетів

Популяризація мобільних гаджетів вже давно стерла всі кордони між людьми. Тепер для того, щоб поспілкуватися з близькими людьми, які знаходяться далеко, не потрібно писати паперові листи та місяцями чекати відповіді. Достатньо взяти в руки планшет, підключити його до інтернету та по Skype побачити знайомі обличчя. Однак від частого використання планшет може втратити первинний вигляд, екран дряпається, стирається і починає погано працювати. Для того щоб позбавити себе необхідності міняти екран і зберегти привабливий зовнішній вигляд планшета, потрібно поклеїти на нього захисну плівку.
У кожному пристрої з сенсорним типом управління екран є дуже важливим елементом. На жаль, саме він найчастіше піддається зовнішньому впливу і швидше втрачає свій первісний вигляд.
Представлені в інтернет-магазині ЖЖУК захисні плівки для планшетів розділені на кілька категорій. Вони можуть бути матові і глянсові, крім того, існують захисні плівки з дзеркальною поверхнею, а також міцні захисні скла.
Плівка є дуже корисним і універсальним аксесуаром, який захищає екран будь-якого пристрою. Залежно від структури, плівка може витримувати механічні ушкодження різної складності. Так, звичайні захисні плівки, куплені в інтернет-магазині ЖЖУК, захистять планшет від подряпин, в той час як міцні захисні скла вбережуть екран пристрою при ударі або падінні.
При покупці планшета в комплекті завжди йде як мінімум одна захисна плівка. Однак рано чи пізно буде потрібно її замінити, так як термін дії цього аксесуара обмежений. Навіть при дуже акуратному користуванні планшетом, замінити плівку доведеться приблизно через рік, а то й менше.
Матові захисні плівки приваблюють користувачів своїми антивідблисковими властивостями і можуть похвалитися стійкістю до подряпин. Такі плівки мають структурну поверхню, завдяки чому сонячні промені розсіюються, а не відображаються.
У свою чергу глянцеві плівки хоч і більш тонкі і зручніші, не можуть захистити вас від відблисків. Однак, завдяки своїй структурі, захисні глянцеві плівки не впливають на якість зображення, чого не можна сказати про матові.
Багато користувачів планшетів з метою захистити себе від зайвого інтересу, використовують для захисту планшетів дзеркальні захисні плівки. Вони володіють такими ж властивостями, що і попередні види, проте роблять поверхню планшета дзеркальною і недоступною для чужих поглядів, а заодно і надають пристрою стильний зовнішній вигляд.
Для тих, хто активно використовує планшет в дорозі, на природі та в місцях, де є ризик пошкодити екран, виробники створили спеціальні захисні плівки - міцні скла. При серйозному пошкодженні, таке скло допоможе зберегти екран планшета в цілості, а ви уникнете додаткових витрат на його заміну. Коли скло розіб'ється, воно не зашкодить екран, за рахунок використання схожої технології, що і в автомобільних стеклах.

Захисні плівки в інтернет-магазині ЖЖУК триматися на екрані планшета одним з двох способів:


- за допомогою спеціального клею

- за рахунок статичного ефекту


І в тому і в іншому випадку, аксесуар надійно закріплюється і не допускає попадання на екран пилу, бруду і повітря.
Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує користувачам захисні плівки всіх видів. Ви легко підберете плівку або захисне скло, котре підходить під конкретну модель планшета і того ж виробника, що і ваш гаджет. А якщо до конкретної моделі, немає «рідних» захисних плівок, наші фахівці підберуть чудову універсальну захисну плівку.