Зарядні пристрої - що, як і нащо

Зарядні пристрої - що, як і нащо

Вже давно минули ті часи, коли до кожного портативного девайсу додавався свій зарядний пристрій і для того, щоб зарядити мобільний телефон або плеєр, обов'язковою була наявність розетки.
Сучасні гаджети в більшості своїй заряджаються кабелем USB або micro-USB, який достатньо підключити до планшета або ноутбука. І це не враховуючи універсальних мобільних батарей, док-станцій та автомобільних зарядних пристроїв, здатних за короткий час повністю або частково відновити заряд акумулятора практично будь-якого портативного девайса. І, хоча виробники все частіше використовують кабелі micro-USB для зарядки пристроїв, все одно залишилися моделі, що вимагають свого особливого зарядного пристрою. Такі девайси мають фірмові роз'єми, що підходять виключно для конкретної лінійки або конкретних моделей того чи іншого бренду. Яскравим прикладом подібних гаджетів стала продукція бренду Apple.
Кабелі зарядних пристроїв мають властивість ламатися і часто їх дуже складно відремонтувати. Тому рано чи пізно у власників смартфонів, планшетів, і інших девайсів виникає потреба в заміні зарядного пристрою для гаджета. В інтернет-магазині ЖЖУК можна купити мережевий зарядний пристрій не тільки стороннього, але і фірмового виробництва, спеціально для конкретного телефону або планшета.
Стандартний зарядний пристрій працює від мережі змінного струму 220В. Він відмінно справляються з перепадами напруги, так що мобільний телефон або планшет не страждає від стрибків напруги. Всього є 3 види зарядних пристроїв для гаджетів, які відрізняються способом роботи.
Перший вид - зарядний пристрій, в основі якого лежить трансформатор, який перетворює струм із звичайної мережі і дозволяє безпечно заряджати гаджет. Цей вид зарядного пристрою не може добре захистити акумулятор, особливо після того, як він вже зарядився, а ви його залишили підключеним до мережі. Такі пристрої вже використовуються рідко, але застосовні для підзарядки старих моделей тих чи інших гаджетів.
Набагато більш популярним став імпульсний зарядний пристрій, у якому застосовується спеціальний таймер, що дозволяє проводити процес зарядки лише тоді, коли це потрібно. Простіше кажучи, після того, як акумулятор зарядився, а пристрій залишився підключеним до мережі, таймер спрацьовує і шкоди батареї не буде, навіть якщо на тривалий час залишити її, підключеною до мережі (наприклад, на ніч). Однак слід звертати увагу на те, що заявлений в інструкції час зарядки гаджета розрахований на повністю розряджений акумулятор і є ризик «перезарядити» його, що призведе до виходу останнього з ладу. Також таймер лише зменшує силу струму, а не блокує його зовсім, що з часом може призвести до псування акумулятора. Саме цей вид зарядних пристроїв виробники виготовляють для своєї продукції, вони ж йдуть в комплекті з гаджетом.
Третім видом стали зарядні пристрої, що працюють за таким же принципом, як і другий вид, з різницею в тому, що вони можуть розпізнати рівень заряду батареї і припиняють подачу заряду після зарядки акумулятора на 99%.
В інтернет-магазині ЖЖУК ви підберете собі різні зарядні пристрої, від найбільш простих і універсальних, до автомобільних і фірмових. Ми пропонуємо вам мережеві адаптери також з декількома видами роз'ємів, які ще називають сімейними. Крім того, в каталозі представлені оригінальні зарядні пристрої для Apple, кожен з яких пройшов перевірку і має гарантію.
Крім класичних зарядних пристроїв, з'являються й оригінальні, здатні не тільки заряджати гаджети де завгодно, але і стати стильною прикрасою. Особливо багато таких пристроїв дісталося iPhone, iPad і iPod, які про праву вважаються найбільш стильними та модними мобільними гаджетами. Так, свій смартфон можна зарядити на підставці з Lightning-коннектором або від спеціального брелока для ключів.
Але, незважаючи на багато новомодних штуки, більшість користувачів все одно віддає перевагу класичним видам зарядних пристроїв, і в інтернет-магазині ЖЖУК ви їх знайдете для будь-якого гаджета.