Захисна плівка - найкращий захист екрану вашого мобільного

Захисна плівка - найкращий захист екрану вашого мобільного

Сучасні мобільні телефони можуть похвалитися великими екранами і широким спектром можливостей. Крім переваг, у такому розмірі екранів є свій недолік - вони досить швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд. Причина цього досить проста - користувачі постійно доторкаються до екрану, носять телефон без чохла, залишають його на столі вниз екраном і інше. Але, окрім не надто обережного поводження, на зовнішній вигляд екрана впливає і ряд зовнішніх факторів, таких як пил, дощ, пролита рідина та інше. Всі ці речі негативно позначаються на роботі сенсора і можуть навіть призвести до його поломки. Для того щоб вберегти себе від псування екрану свого гаджета і були створені захисні плівки для них, які являють собою аксесуар з тонкого прозорого полімерного покриття. Плівка стане правильним і виправданим рішенням, і відіграє важливу роль в процесі експлуатації гаджетів.

В такій тонкій плівці з'єдналося відразу дві відмінні якості - захист дисплея від потертостей і подряпин і захист вашої інформації від цікавих поглядів завдяки дзеркальній поверхні захисту. Крім того захисна плівка захистить вас від необхідності постійно витирати сліди від пальців і тонального крему, а це не тільки псує зовнішній вигляд пристрою, але і негативно позначається на роботі сенсора. При цьому плівка не впливає на яскравість екрану і не ускладнює управління сенсором.

Захисні плівки для різних моделей смартфонів ви можете придбати в інтернет-магазині ЖЖУК. Така плівка для мобільного телефону не тільки захистить гаджет від ушкоджень, але і при регулярному використанні збереже зовнішній вигляд екрана новим ніби з магазину, навіть через кілька років.

Використовувати захисну плівку дуже просто, так само як замінити її після того, як вона втратить свої властивості. Аксесуар легко знімається і не залишає слідів, так як просочений спеціальним складом. Це дозволяє плівці щільно, і водночас легко триматися на екрані. Захисна плівка візьме на себе будь-який зовнішній вплив і збереже дисплей гаджета в відмінному вигляді.

Інтернет-магазин ЖЖУК пропонує на вибір різні види захисних плівок. Вони можуть бути матовими і глянцевими, антибліковими і антистатичними, ультратонкими. Крім того, існує особливий вид захисту екрану - загартоване скло. Вони не тільки більш міцні й довговічні, але і краще захищають дисплей гаджета від механічних пошкоджень, таких як подряпини, удари і навіть волога. Скло має підвищену твердість Т9 і олеофобне покриття. При падінні смартфона з висоти, він захистить гаджет від тріщин, прийнявши весь удар на себе. Подряпин від битого скла на панелі девайса можна не боятися, так як захисне скло розбивається на безліч дрібних осколків, подібно до лобового скла автомобіля, залишаючи ваш гаджет цілим і неушкодженим. Загартоване скло, при акуратному використанні, прослужить значно довше, ніж звичайна плівка, що в підсумку допоможе заощадити ваші кошти.

Також плівка може кріпитися до дисплея за допомогою спеціального клею або триматися за рахунок статичного ефекту. Крім того існують захисні плівки, виконані з силікону, що дозволяє знімати їх, мити і приклеювати назад.

Виробники мобільних гаджетів, зазвичай прикріплюють захисну плівку перед комплектацією пристроїв і навіть намагаються прикласти до комплекту запасний варіант. Якщо ваш гаджет не передбачає стандартного покриття, ви завжди можете замовити відмінний варіант захисної плівки в інтернет-магазині ЖЖУК. Але навіть якщо до вашої моделі плівка додавалася, рано чи пізно її доведеться замінити.Для комфортного використання свого телефону і збереження гаджета в новому стані якомога довше, варто користуватися захисною плівкою. Цей аксесуар має ряд переваг:1. Захист від потертостей і подряпин

2. Збереження нового виду пристрою

3. Зниження ризику розбити екран при невдалому падінні або ударі гаджета

4. Економія коштів на заміну екрану, який втратить привабливий вигляд вже через місяць використання в «польових» умовах без захистуЗахисна плівка для мобільних телефонів, придбана в інтернет-магазині ЖЖУК підходить до більшості типових мобільних пристроїв. При цьому ми пропонуємо спеціальні плівки для конкретних моделей телефонів різних виробників. Є також захист для продукції Apple, завдяки якій екран вашого iPhone буде цілим і неушкодженим.